ALA7DF511CE400
KEMETKEMET
ALA7DF511CE400 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALA7DF511CE400
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus ALU SNAP IN 510UF 400V
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
ALA7DF511CE400: n tekniset tiedot
Osa numero ALA7DF511CE400 Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 510UF 400V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21669 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 400V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2.18A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.43A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 228 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 345.2 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 510µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 345.2 mOhm @ 100Hz kapasitanssi 510µF