ALF40C271DF500
KEMETKEMET
KEMET
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALF40C271DF500
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP ALU 270UF 20% 500V PRESSFIT
lomakkeissa: ALF40C271DF500.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
ALF40C271DF500: n tekniset tiedot
Osa numero ALF40C271DF500 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALU 270UF 20% 500V PRESSFIT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14390 pcs Tietolomake ALF40C271DF500.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.06A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole, Press-Fit Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 680 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 840 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 840 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose