ALS71C334NP040
KEMETKEMET
ALS71C334NP040 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALS71C334NP040
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW
lomakkeissa: ALS71C334NP040.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
48 pcs
  • Viesti
ALS71C334NP040: n tekniset tiedot
Osa numero ALS71C334NP040 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1969 pcs Tietolomake ALS71C334NP040.pdf
Jännite - Rated 40V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm)
Sarja ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 31A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.1A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 9 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 8 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330000µF