ALS71U474NJ025
KEMETKEMET
ALS71U474NJ025 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALS71U474NJ025
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
lomakkeissa: ALS71U474NJ025.pdf
  • Viesti
ALS71U474NJ025: n tekniset tiedot
Osa numero ALS71U474NJ025 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2236 pcs Tietolomake ALS71U474NJ025.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 3.031" Dia (77.00mm)
Sarja ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 28.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.4A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 9 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 470000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470000µF