C0402C331M8RACTU
KEMETKEMET
C0402C331M8RACTU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C0402C331M8RACTU
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 10V X7R 0402
lomakkeissa: C0402C331M8RACTU.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
C0402C331M8RACTU: n tekniset tiedot
Osa numero C0402C331M8RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 10V X7R 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1203067 pcs Tietolomake C0402C331M8RACTU.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja C
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet C0402C331M8RAC
C0402C331M8RAC7867
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
kapasitanssi 330pF Sovellukset General Purpose