C1206X104F3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C1206X104F3GEC
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
lomakkeissa: C1206X104F3GEC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
C1206X104F3GEC: n tekniset tiedot
Osa numero C1206X104F3GEC Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68742 pcs Tietolomake C1206X104F3GEC.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Sarja X
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESL, Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.1µF
Sovellukset Boardflex Sensitive, ESD Protection
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
C1206X104F3GEC7800
C1206X104F3GEC7800
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 1%
Varastossa: 215452 pcs
ladata: C1206X104F3GEC7800.pdf
RFQ
C1206X103MMREC7210
C1206X103MMREC7210
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 1206 10NF 63V X7R 20%
Varastossa: 953636 pcs
ladata: C1206X103MMREC7210.pdf
RFQ
C1206X103MMREC
C1206X103MMREC
ladata: C1206X103MMREC.pdf
C1206X104F3GECAUTO7210
C1206X104F3GECAUTO7210