C315C162J3G5TA
KEMETKEMET
C315C162J3G5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C315C162J3G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
lomakkeissa: C315C162J3G5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
C315C162J3G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C315C162J3G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 686285 pcs Tietolomake C315C162J3G5TA.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.183" (4.66mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 1600pF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
C315C162J3G5TA7301
C315C162J3G5TA7301
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD