C318C162JAG5TA
KEMETKEMET
C318C162JAG5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C318C162JAG5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
lomakkeissa: C318C162JAG5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
C318C162JAG5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C318C162JAG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 552105 pcs Tietolomake C318C162JAG5TA.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.235" (5.97mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 1600pF