C320C162J3G5TA7301
KEMETKEMET
C320C162J3G5TA7301 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C320C162J3G5TA7301
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
lomakkeissa: C320C162J3G5TA7301.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
C320C162J3G5TA7301: n tekniset tiedot
Osa numero C320C162J3G5TA7301 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1012495 pcs Tietolomake C320C162J3G5TA7301.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.36mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 1600pF