C321C104F5G5TA
KEMETKEMET
C321C104F5G5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C321C104F5G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
lomakkeissa: C321C104F5G5TA.pdf
  • Viesti
C321C104F5G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C321C104F5G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30628 pcs Tietolomake C321C104F5G5TA.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.250" (6.35mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.260" (6.60mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 0.1µF