C323C162JAG5TA
KEMETKEMET
C323C162JAG5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C323C162JAG5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
lomakkeissa: C323C162JAG5TA.pdf
  • Viesti
C323C162JAG5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C323C162JAG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 494178 pcs Tietolomake C323C162JAG5TA.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 1600pF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
C323C169B3G5TA
C323C169B3G5TA
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 1.6PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 285153 pcs
ladata: C323C169B3G5TA.pdf
RFQ
C323C162KAG5TA7301
C323C162KAG5TA7301
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
Varastossa: 597596 pcs
ladata: C323C162KAG5TA7301.pdf
RFQ
C323C162JAG5TA7301
C323C162JAG5TA7301