C325C104F5G5TA
Tuote-esittely
Osa numero: C325C104F5G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
lomakkeissa: C325C104F5G5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
C325C104F5G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C325C104F5G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33615 pcs Tietolomake C325C104F5G5TA.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.300" (7.62mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 0.1µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
C325C104G5G5TA
C325C104G5G5TA
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
Varastossa: 56454 pcs
ladata: C325C104G5G5TA.pdf
RFQ
C325C104G1G5TA7301
C325C104G1G5TA7301
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD
Varastossa: 74341 pcs
ladata: C325C104G1G5TA7301.pdf
RFQ
C325C104F5G5TA7301
C325C104F5G5TA7301