C327C162JAG5TA
KEMETKEMET
C327C162JAG5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C327C162JAG5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
lomakkeissa: C327C162JAG5TA.pdf
  • Viesti
C327C162JAG5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C327C162JAG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 501102 pcs Tietolomake C327C162JAG5TA.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.320" (8.13mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 1600pF