C330C162JAG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C330C162JAG5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
lomakkeissa: C330C162JAG5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
C330C162JAG5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C330C162JAG5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 517239 pcs Tietolomake C330C162JAG5TA.pdf
Jännite - Rated 250V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.360" (9.14mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 1600pF