C331C104F1G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C331C104F1G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER RAD 0.1UF 100V C0G 1%
lomakkeissa: C331C104F1G5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
C331C104F1G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C331C104F1G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER RAD 0.1UF 100V C0G 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29971 pcs Tietolomake C331C104F1G5TA.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.250" (6.35mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.360" (9.14mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 0.1µF