C336C104F2G5TA
KEMETKEMET
C336C104F2G5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C336C104F2G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER RAD 0.1UF 200V C0G 1%
lomakkeissa: C336C104F2G5TA.pdf
  • Viesti
C336C104F2G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C336C104F2G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER RAD 0.1UF 200V C0G 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18553 pcs Tietolomake C336C104F2G5TA.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 0.1µF