C356C104F2G5TA
KEMETKEMET
C356C104F2G5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C356C104F2G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER RAD 0.1UF 200V C0G 1%
lomakkeissa: C356C104F2G5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
C356C104F2G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C356C104F2G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER RAD 0.1UF 200V C0G 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23810 pcs Tietolomake C356C104F2G5TA.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Sarja Goldmax, 300
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.400" (10.16mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 0.1µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
C355D
C355D
valmistajat: Powerex, Inc.
Kuvaus: THYRISTOR SCR 170A 400V TO-200AB
Varastossa: 1231 pcs
ladata:
RFQ
C354D
C354D
valmistajat: Powerex, Inc.