C410C162J2G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C410C162J2G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
lomakkeissa: C410C162J2G5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
C410C162J2G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C410C162J2G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 548306 pcs Tietolomake C410C162J2G5TA.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Rated 200V
Toleranssi 1600pF Paksuus (Max) C0G, NP0
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Sarja Aximax 400 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus Bypass, Decoupling Arvioinnit -
Polarisaatio Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero C410C162J2G5TA Lead Style -
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL