C420C162J2G5TA
KEMETKEMET
C420C162J2G5TA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C420C162J2G5TA
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL
lomakkeissa: C420C162J2G5TA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
C420C162J2G5TA: n tekniset tiedot
Osa numero C420C162J2G5TA Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 200V C0G AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 438255 pcs Tietolomake C420C162J2G5TA.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Sarja Aximax 400
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapasitanssi 1600pF