CA064C331M5RACTU
KEMETKEMET
CA064C331M5RACTU Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CA064C331M5RACTU
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP ARRAY 330PF 50V X7R 0612
lomakkeissa: CA064C331M5RACTU.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
CA064C331M5RACTU: n tekniset tiedot
Osa numero CA064C331M5RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP ARRAY 330PF 50V X7R 0612 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 739607 pcs Tietolomake CA064C331M5RACTU.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)