CWR09HC336KB
KEMETKEMET
CWR09HC336KB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CWR09HC336KB
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP TANT 33UF 10% 15V 2915
lomakkeissa: CWR09HC336KB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CWR09HC336KB: n tekniset tiedot
Osa numero CWR09HC336KB Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 33UF 10% 15V 2915 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9968 pcs Tietolomake CWR09HC336KB.pdf
Jännite - Rated 15V Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Koko / Dimension 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Sarja Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2915 (7338 Metric) Muut nimet 1001-2223-2
1001-2223-2-MIL
CWR09HC336KB7370
T409H336K015BC7370
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistaja Koko Koodi H
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.125" (3.17mm)
ominaisuudet Military Epäonnistumisprosentti B (0.1%)
ESR (Equivalent Series Resistance) 900 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm
kapasitanssi 33µF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CWR09HC226KB
CWR09HC226KB
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP TANT 22UF 10% 15V 2711
Varastossa: 5652 pcs
ladata: CWR09HC226KB.pdf
RFQ
CWR09HC336KBB
CWR09HC336KBB
valmistajat: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10% 15V 2915
Varastossa: 6253 pcs
ladata: CWR09HC336KBB.pdf
RFQ
CWR09FH476KR
CWR09FH476KR
valmistajat: KEMET
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10V 10% 7328
ladata: CWR09FH476KR.pdf
CWR09HC336KB
CWR09HC336KB
valmistajat: AVX Corporation