ESD-R-15C-1
KEMETKEMET
ESD-R-15C-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESD-R-15C-1
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus FERRITE CORE SOLID 10.5MM
lomakkeissa: ESD-R-15C-1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
ESD-R-15C-1: n tekniset tiedot
Osa numero ESD-R-15C-1 Valmistaja KEMET
Kuvaus FERRITE CORE SOLID 10.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133217 pcs Tietolomake ESD-R-15C-1.pdf
Tyyppi Round Sarja ESD-R
Arvioinnit - Ulompi ulottuvuus 0.591" Dia (15.00mm)
Muut nimet 399-10845 Asennustyyppi Free Hanging
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali NIZn
Pituus 0.472" (12.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäinen ulottuvuus 0.413" Dia (10.50mm) Impedanssi @ Taajuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Solid Free Hanging Ferrite Core ID 0.413" Dia (10.50mm) OD 0.591" Dia (15.00mm) Length 0.472" (12.00mm) Design Solid