FLLD4200ATHT7
KEMETKEMET
FLLD4200ATHT7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FLLD4200ATHT7
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus LINE FILTER 200A CHASS MNT
lomakkeissa: FLLD4200ATHT7.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 168 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 168 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
FLLD4200ATHT7: n tekniset tiedot
Osa numero FLLD4200ATHT7 Valmistaja KEMET
Kuvaus LINE FILTER 200A CHASS MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 168 pcs Tietolomake FLLD4200ATHT7.pdf
Jännite - Nimellinen DC - Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) 530V
Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) 305V Jännite - Nimellisjännite -
päättyminen Style Terminal Block Sarja FLLD3
Muut nimet 399-14784 Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi - Taajuus - käyttö 50/60Hz
Suodatintyyppi Three Phase (Wye) nykyinen 200A