L0806B4R7JSWST
KEMETKEMET
L0806B4R7JSWST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L0806B4R7JSWST
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus INDUCTORSIGNAL LINE 0806 4.7H 5%
lomakkeissa: L0806B4R7JSWST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
L0806B4R7JSWST: n tekniset tiedot
Osa numero L0806B4R7JSWST Valmistaja KEMET
Kuvaus INDUCTORSIGNAL LINE 0806 4.7H 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 862804 pcs Tietolomake L0806B4R7JSWST.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 0806 (2016 Metric) Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
suojaus Unshielded Sarja L-SWS
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0806 (2016 Metric)
Muut nimet 399-17745-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant 40MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 780 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 780 mOhm Nykyinen arvostelu 270mA