SS21V-R031380
KEMETKEMET
SS21V-R031380 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SS21V-R031380
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CMC 138MH 300MA 2LN TH
lomakkeissa: SS21V-R031380.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
SS21V-R031380: n tekniset tiedot
Osa numero SS21V-R031380 Valmistaja KEMET
Kuvaus CMC 138MH 300MA 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33820 pcs Tietolomake SS21V-R031380.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm) Sarja SS
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Vertical, 4 PC Pin Muut nimet 399-10549
Käyttölämpötila -25°C ~ 120°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi @ Taajuus 138mH @ 1kHz
Korkeus (Max) 1.004" (25.50mm) Suodatintyyppi Power Line
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 138mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 5.9 Ohm
DC-vastus (DCR) (maksimi) 5.9 Ohm Card Paksuus (mm) 300mA