T494B686M006AS
KEMETKEMET
T494B686M006AS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T494B686M006AS
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411
lomakkeissa: T494B686M006AS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
T494B686M006AS: n tekniset tiedot
Osa numero T494B686M006AS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3526 pcs Tietolomake T494B686M006AS.pdf
Jännite - Rated 6.3V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Sarja T494 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric) Muut nimet 399-3005-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistaja Koko Koodi B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 650 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 650 mOhm
kapasitanssi 68µF