T520B686M004ASE070
KEMETKEMET
T520B686M004ASE070 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T520B686M004ASE070
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP TANT POLY 68UF 4V 3528
lomakkeissa: T520B686M004ASE070.pdf
  • Viesti
T520B686M004ASE070: n tekniset tiedot
Osa numero T520B686M004ASE070 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 68UF 4V 3528 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6421 pcs Tietolomake T520B686M004ASE070.pdf
Jännite - Rated 4V Tyyppi Molded
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Sarja KO-CAP® T520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric)
Muut nimet 399-3060-2
T520B686M004AS
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistaja Koko Koodi B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapasitanssi 68µF