KCACH2175OPAL
KhatodKhatod
KCACH2175OPAL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KCACH2175OPAL
Valmistaja / merkki: Khatod
Tuotteen Kuvaus LENS CLEAR SCREW
lomakkeissa: 1.KCACH2175OPAL.pdf2.KCACH2175OPAL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
  • Viesti
KCACH2175OPAL: n tekniset tiedot
Osa numero KCACH2175OPAL Valmistaja Khatod
Kuvaus LENS CLEAR SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39803 pcs Tietolomake 1.KCACH2175OPAL.pdf2.KCACH2175OPAL.pdf
Katselukulma - Tyyppi Lens, Protective
Sarja KCACH Muut nimet 1621-1085
optinen Pattern - Asennustyyppi Screw
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Polycarbonate
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Objektiivin tyyli Round with Convex Top
Objektiivin koko 70mm Dia Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Käytettäväksi / vastaavan valmistajan kanssa Seoul Yksityiskohtainen kuvaus Lens, Protective Clear Seoul®Acrich2 175W Screw
Väri Clear
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
KCA2ANA1BBB
KCA2ANA1BBB
valmistajat: Cherry Switches (ZF Electronics)
Kuvaus: SWITCH ROCKER SPST 16A 125V