APG1608PBAZC-RV
KingbrightKingbright
APG1608PBAZC-RV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APG1608PBAZC-RV
Valmistaja / merkki: Kingbright
Tuotteen Kuvaus LED BLUE CLEAR CHIP SMD
lomakkeissa: APG1608PBAZC-RV.pdf
  • Viesti
APG1608PBAZC-RV: n tekniset tiedot
Osa numero APG1608PBAZC-RV Valmistaja Kingbright
Kuvaus LED BLUE CLEAR CHIP SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3539 pcs Tietolomake APG1608PBAZC-RV.pdf
Aallonpituus - Peak 468nm Aallonpituus - Dominant 470nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.2V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package Chip LED Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 754-1358-2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Rating 35mcd Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.28mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.2V 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Testi 20mA kokoonpano Standard