3255712CD
Klein ToolsKlein Tools
3255712CD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3255712CD
Valmistaja / merkki: Klein Tools
Tuotteen Kuvaus PLIERS ELECT BENT NOSE 4.75"
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
  • Viesti
3255712CD: n tekniset tiedot
Osa numero 3255712CD Valmistaja Klein Tools
Kuvaus PLIERS ELECT BENT NOSE 4.75" Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 4905 pcs Tietolomake
Paino 0.13 lb (58.97g) työkalun tyyppi Electronics
Tip - Type Bent Nose Tip - Muoto Angled 60°
Sarja Midget Muut nimet 0-9264432692-9
Pituus 4.75" (120.7mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Leuka - tyyppi Smooth ominaisuudet Non-Slip
Yksityiskohtainen kuvaus Electronics Pliers Bent Nose Smooth 4.75" (120.7mm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
32556
valmistajat: Wiha
Kuvaus: SCREWDRIVER TORX T30 8.58"
Varastossa: 10642 pcs
ladata: 32556.pdf
RFQ
3255A-100
3255A-100
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: PC BOARD ACCELEROMETER 0100G
Varastossa: 338 pcs
ladata: 3255A-100.pdf
RFQ
32558
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: BIT SET ASSORTED W/HANDLE 10 PC
Varastossa: 2702 pcs
ladata: 32558.pdf
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: INTERCHANGEABLE SCREWDRIVER BIT
ladata:
Kuvaus: SENSOR PRESURE
3255TT
3255TT
Kuvaus: BROAD-HEAD BULL PIN WITH TETHER
ladata: 3255TT.pdf
Kuvaus: 1-1/16'' BROAD-HEAD BULL PIN
Kuvaus: MODULE 30 BAR PRESSURE MINI SNSR
3255A-250
3255A-250
valmistajat: TE Connectivity Measurement Specialties
Kuvaus: ACCELEROMETER 250G ANALOG SMD
Varastossa: 530 pcs
ladata: 3255A-250.pdf
Kuvaus: NUT SCREWDRIVR SET ASSRT W/HNDL
Kuvaus: SENSOR PRESURE
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna