KSCK100-1
Klein ToolsKlein Tools
KSCK100-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KSCK100-1
Valmistaja / merkki: Klein Tools
Tuotteen Kuvaus OFFSET FLEXIBLE-EYE PULLING GRIP
lomakkeissa: KSCK100-1.pdf
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Varaston kunto 972 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KSCK100-1: n tekniset tiedot
Osa numero KSCK100-1 Valmistaja Klein Tools
Saatavana oleva määrä 972 pcs Tietolomake KSCK100-1.pdf
Tyyppi Pulling Grip Tyyli Medium Duty
Sarja - Muut nimet 0-9264447503-0
mesh Type Closed mesh Pituus 15"
materiaali Steel, Galvanized Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Eye Tyyppi Offset Yksityiskohtainen kuvaus Pulling Grip Medium Duty Offset 15"
Kaapelin halkaisija 1.00" ~ 1.24" (25.4mm ~ 31.5mm) murtolujuuden 800 lbs