0505J1000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J1000100GQT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0505J1000100GQT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0505
lomakkeissa: 0505J1000100GQT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
0505J1000100GQT: n tekniset tiedot
Osa numero 0505J1000100GQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0505 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111478 pcs Tietolomake 0505J1000100GQT.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.050" (1.27mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0505 (1313 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Q, Low Loss Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapasitanssi 10pF