0505Y2000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y2000100GQT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0505Y2000100GQT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0505
lomakkeissa: 0505Y2000100GQT.pdf
  • Viesti
0505Y2000100GQT: n tekniset tiedot
Osa numero 0505Y2000100GQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0505 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95649 pcs Tietolomake 0505Y2000100GQT.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.050" (1.27mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0505 (1313 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Q, Low Loss, Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) kapasitanssi 10pF