0603J0500331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0500331MDR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603J0500331MDR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 50V X7R 0603
lomakkeissa: 0603J0500331MDR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
32000 pcs
  • Viesti
0603J0500331MDR: n tekniset tiedot
Osa numero 0603J0500331MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 561487 pcs Tietolomake 0603J0500331MDR.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 330pF