0603J2001P80DFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2001P80DFR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603J2001P80DFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603
lomakkeissa: 0603J2001P80DFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
32000 pcs
  • Viesti
0603J2001P80DFR: n tekniset tiedot
Osa numero 0603J2001P80DFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 411832 pcs Tietolomake 0603J2001P80DFR.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±0.5pF
Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 1.8pF