0603Y0250331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0250331MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603Y0250331MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 25V X7R 0603
lomakkeissa: 1.0603Y0250331MXT.pdf2.0603Y0250331MXT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
  • Viesti
0603Y0250331MXT: n tekniset tiedot
Osa numero 0603Y0250331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 25V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 748341 pcs Tietolomake 1.0603Y0250331MXT.pdf2.0603Y0250331MXT.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 330pF