0603Y1000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603Y1000100GFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
lomakkeissa: 0603Y1000100GFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
32000 pcs
  • Viesti
0603Y1000100GFR: n tekniset tiedot
Osa numero 0603Y1000100GFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 360586 pcs Tietolomake 0603Y1000100GFR.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Rated 100V
Toleranssi 10pF Paksuus (Max) C0G, NP0
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive Arvioinnit -
Polarisaatio 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 0603Y1000100GFR Lead Style 0.031" (0.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603