0603Y2000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000100GFT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603Y2000100GFT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
lomakkeissa: 0603Y2000100GFT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
  • Viesti
0603Y2000100GFT: n tekniset tiedot
Osa numero 0603Y2000100GFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 251383 pcs Tietolomake 0603Y2000100GFT.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 10pF