0805J2001P50DFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2001P50DFR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0805J2001P50DFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1.5PF 200V C0G/NP0 0805
lomakkeissa: 0805J2001P50DFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
  • Viesti
0805J2001P50DFR: n tekniset tiedot
Osa numero 0805J2001P50DFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.5PF 200V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 367122 pcs Tietolomake 0805J2001P50DFR.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±0.5pF
Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 1.5pF