0805Y0250331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0250331MDR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0805Y0250331MDR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 25V X7R 0805
lomakkeissa: 0805Y0250331MDR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
  • Viesti
0805Y0250331MDR: n tekniset tiedot
Osa numero 0805Y0250331MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 25V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 475218 pcs Tietolomake 0805Y0250331MDR.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 330pF