0805Y1000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1000100GQT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0805Y1000100GQT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805
lomakkeissa: 0805Y1000100GQT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
0805Y1000100GQT: n tekniset tiedot
Osa numero 0805Y1000100GQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111303 pcs Tietolomake 0805Y1000100GQT.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Q, Low Loss, Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 10pF