1111J3000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J3000100GQT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1111J3000100GQT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 300V C0G/NP0 1111
lomakkeissa: 1111J3000100GQT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1111J3000100GQT: n tekniset tiedot
Osa numero 1111J3000100GQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 300V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60202 pcs Tietolomake 1111J3000100GQT.pdf
Jännite - Rated 300V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Q, Low Loss Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapasitanssi 10pF