1111Y5000620FUT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y5000620FUT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1111Y5000620FUT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 62PF 500V C0G/NP0 1111
lomakkeissa: 1.1111Y5000620FUT.pdf2.1111Y5000620FUT.pdf
  • Viesti
1111Y5000620FUT: n tekniset tiedot
Osa numero 1111Y5000620FUT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 62PF 500V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3834 pcs Tietolomake 1.1111Y5000620FUT.pdf2.1111Y5000620FUT.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 62pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapasitanssi 62pF