1206J1K00331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K00331MDR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1206J1K00331MDR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 1KV X7R 1206
lomakkeissa: 1206J1K00331MDR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
  • Viesti
1206J1K00331MDR: n tekniset tiedot
Osa numero 1206J1K00331MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 1KV X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 323755 pcs Tietolomake 1206J1K00331MDR.pdf
Jännite - Rated 1000V (1kV) Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 330pF