1206J2000331KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J2000331KXR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1206J2000331KXR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 200V X7R 1206
lomakkeissa: 1.1206J2000331KXR.pdf2.1206J2000331KXR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
  • Viesti
1206J2000331KXR: n tekniset tiedot
Osa numero 1206J2000331KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 488988 pcs Tietolomake 1.1206J2000331KXR.pdf2.1206J2000331KXR.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 330pF