1206J5000331FAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J5000331FAT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1206J5000331FAT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206
lomakkeissa: 1206J5000331FAT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
1206J5000331FAT: n tekniset tiedot
Osa numero 1206J5000331FAT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68512 pcs Tietolomake 1206J5000331FAT.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja -
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 330pF