1206Y0250100GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0250100GCR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1206Y0250100GCR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1206
lomakkeissa: 1.1206Y0250100GCR.pdf2.1206Y0250100GCR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
  • Viesti
1206Y0250100GCR: n tekniset tiedot
Osa numero 1206Y0250100GCR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 269702 pcs Tietolomake 1.1206Y0250100GCR.pdf2.1206Y0250100GCR.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±2%
Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm) lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 10pF