1206Y2002P20DFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2002P20DFR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1206Y2002P20DFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 1206
lomakkeissa: 1206Y2002P20DFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
  • Viesti
1206Y2002P20DFR: n tekniset tiedot
Osa numero 1206Y2002P20DFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 285663 pcs Tietolomake 1206Y2002P20DFR.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±0.5pF
Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 2.2pF