1210J1K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K00331MXT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210J1K00331MXT
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 1KV X7R 1210
lomakkeissa: 1.1210J1K00331MXT.pdf2.1210J1K00331MXT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
1210J1K00331MXT: n tekniset tiedot
Osa numero 1210J1K00331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 1KV X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 279276 pcs Tietolomake 1.1210J1K00331MXT.pdf2.1210J1K00331MXT.pdf
Jännite - Rated 1000V (1kV) Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin X7R (2R1)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 330pF