1210J2000331FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2000331FFR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1210J2000331FFR
Valmistaja / merkki: Knowles Syfer
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1210
lomakkeissa: 1210J2000331FFR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
  • Viesti
1210J2000331FFR: n tekniset tiedot
Osa numero 1210J2000331FFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44761 pcs Tietolomake 1210J2000331FFR.pdf
Jännite - Rated 200V Toleranssi ±1%
Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 330pF